Sertifikuota UPF 50+ su SPF Apsaugos nuo UV spindulių

Puikus uv apsauga,daugiau nei 98% uv spindulių yra užblokuotas.Nuostabus rankos rankovėmis apsaugoti odą forma nudegimus,odos vėžio ir senėjimo.Nėra dirbtinių spray-dėl cheminių medžiagų.

Itin Patogus Ledo Elastinga, Kvėpuojanti Medžiaga

4-way ruožas ir greitai audinio Poli jus sausas ir kietas jausmas.Techninė audinio dagčiai drėgmę nuo odos ir kvėpuoja laisvai.Dar patogiau, nei tada, kai ne dėvėti.

Geriausia Siuvimo Procesas

Mes naudojame sudėtingą keturių-adata šešių vielos procesas, su elastinga virve pridėti bangų formos neslidžiais silikono pozicijos, bicepsas, siekiant užtikrinti, anti-slydimo efektą ir suteiks puikų komfortą.Rankovės nebus nukristi net jei esate užsiima energingas lauko sporto.

Pareikšti Pobūdžio Ekstremalus

Įkvėpimo dizainas ateina iš gamtos, o tai reiškia, integruoti save su gamta.Mes taip pat taiko dizaino pirštinės ir lauko neck gaiter ir daug kitų produktų.

Garantinis Aptarnavimas

Tinka visų patalpų ir lauko sporto.Be apsaugos nuo saulės, ji gali padėti sumažinti raumenų skausmą.Jums bus gauti visą kompensaciją arba pakeitimo, jei jūs 're ne patenkinti produkto dėl bet kokios priežasties.Kodėl Jūs Turėtumėte Turėti Riverruns Rankos Rankoves?

· Į Riverruns kvėpuojantis rankos rankovėmis yra puikus partneris lauko sporto ir apsaugo jūsų rankų ar plaštakų nuo saulės nudegimo.

· Ji ne tik turi įtakos apsauga nuo saulės, bet taip pat apsaugo ranką nuo kitų išorinių sužalojimų.

· Šios rankos rankovėmis suteiks jums netikėtų staigmenų, kai jūs kirsti džiungles ar natūralioje aplinkoje.

· Labiau profesionalus ir sudėtingos siuvimo procesą, dvigubo tarnavimo laiką, lyginant su kitų prekių ženklų rankos rankovėmis

· Penkių skirtingų spalvų, stilių, dizaino, įkvėpė gamta.Daugiau modeliai kuriami.

Kodėl verta Rinktis Riverruns prekės ženklą?

Mes laikomės griežtų laboratorija ir gamybos standartus, kurie yra akredituota ISO 9001. Taip pat, su mūsų klientų aptarnavimo komanda bus apgyvendinti jums bet kuriuo paros metu dėl jūsų paklausimų—net už produktus, kurie buvo įsigyti prieš daug mėnesių.Tai, kas yra tiesa, nerimauti-nemokamai įsigyti priemonėmis.

Žymos: žvejybos replės pesca, žvejyba, žvejybos pirštinės, jaukų skristi riverruns, meilė pesca, gumos susiejimas suvilioti, padengti pesca, žvejyba, žvejybos dėžės, realus skrenda kabliukai, lixada suvilioti realus, nimfa realus.

Su Dangteliu No
Prekės Pavadinimas Aventik

Parašyti atsiliepimą

F Riverruns UPF 50+ Apsauga nuo Saulės Rankos Rankoves ir Headscarve Vyrų ir Moterų, Žvejyba, Krepšinis, bėgiojimas, Dviračiai, Futbolas

Papildoma informacija

Kaina:€10.72

Kategorija:Žvejyba

SKU: a975

Atsiliepimai: