- Ai) Tikslumas: 0.02 0 rotoriaus itin mažo klampumo adapteris, naudojimo būdas yra toks: 1, mažiau nei 15mpa.s skysčio parinkimas Nr. 0 rotoriaus, naudojant Nr. 0 rotoriaus be apsauginiu rėmu, rotoriaus Nr. 0 įdiegta prisijungimas varžtą (rotacija prieš laikrodžio rodyklę, sumontuoti). 2, nustatyti fiksuoto rankovės į mažesnes dalis dokumento cilindro ir įsukite jį su rankovėmis tvirtinimo varžtą. 3. Supilkite 20-25 ml matuojamas skysčių į išorinės bandymo cilindro vamzdis (su apačioje) 4.Įdėkite išorinis mėgintuvėlį į fiksuotojo rankovės ir užveržkite su mėgintuvėlį tvirtinimo varžtas, Kai sugriežtinimas, dėmesys turi būti kreipiamas į kūgio pabaigos mėgintuvėlį tvirtinimo varžtą reikia įsukti į trikampio formos griovelis viršutinės bandymų cilindrą(šone apvalios angos, ar trikampis, į mėgintuvėlį yra įsikūręs centre yra apvali anga yra pastebėta) bandymo gali pradėti po skysčio temperatūros yra kontroliuojamas 5, su mėgintuvėlį be dugno, metodas yra iš esmėspats (išskyrus 3 punktą, kai išorės mėgintuvėlį ir rotoriaus panardintas bandymo cilindro formos griovelio, žiedas, kaip skysčio lygio linijos.

Įžanga: A: a mėginys naudojamas matuoti labai mažos klampos B: imties dydis turi tik 25ml C: cilindrinių rotorių gali tiksliai apskaičiuoti poslinkį norma, kuri yra lengva analizuoti produkto duomenys.

Techninės Specifikacijos Matavimo diapazonas: 1-100 (MPa.

Žymos: 360 giroskopo sukimosi dubuo, sukimosi greitis ekranas, oro nemokama dažų purkštuvu, airbrush svorio, auto dažų purškimo pistoletas, kūno dažų purškimo pistoletas, oro kompresorius dažai, sukimosi viscometer, cnc sukimosi er32, sata 5500 purškimo pistoletas.

Priemonės greitis 6/12/30/60 ruožtu/taškai
Nustatymo diapazonas 1 ~ 1 * 105 mPa
Modelio Numeris # 0 rotoriaus
Elektros šaltinis 220 V +- 10 V; Dažnis 50 Hz
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null

Parašyti atsiliepimą

Nr. 0# Rotoriaus Adapteris Viscometer 0# Rotoriaus Tipo Taikomos Sukimosi Viscometer NDJ Serijos NDJ-5S NDJ-8S NDJ-9S

Papildoma informacija

Kaina:€84.53

SKU: a241

Atsiliepimai: