Amerikos Mills Rezistorius Kompanija buvo įkurta 1944 metais. Po pakilimų ir nuosmukių, Malūnai Rezistorius buvo sujungti ir perkelti tris kartus prieš ir po kitų įmonių.Vėliau savininkas yra Izraelio VISHAY Grupės.Gamybos linijos buvo perkeltas į Meksiką.Nauja versija Mills Rezistorius yra pažymėtos "MEKSIKA".

Pradžioje Mills varžai buvo gaminami Kalifornijoje, JAV.Dėl bendrovės daugelio susijungimų ir integracijos, kad partijų buvo daug, ir išvaizda taip pat buvo įvairi.

Dauguma Malūnų varžai parduodamos šioje parduotuvėje yra ankstyvosios Amerikos produktus.Dėl nutrauktos gamybos, originalas Mills varžai yra vis sunkiau.Atskirų pasipriešinimo vertės pakeičiama nauja versija Vishay Mills

Malūnai MRA serijos varžai dažniausiai naudojami audio srityje.Jie ne magnetinis, ne-indukcinis, labai aukšto dažnio atsakas ir labai žemas signalo nuostolių.Jie puikiai medžiagų dažnio dozatoriais ir stiprintuvai.

Karšto Prekės

$11.5

$13

$16

$10

$16.5

$13

$10

$10.5

Žymos: metalinės vielos žaizdos rezistorius, euro monetos, tv signalo perjungimas, 1ohm apkrovos rezistorius, atsispirti, atsparus atsparumas, 100 omų, Rezistorius 5w, rezistorius, 2 skyrius.

Modelio Numeris 390R-10K
Nominali galia 12W
Atsparumas Tolerancijos 1%
Pakuotės Tipas Minties Skylę
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Vielinius Rezistorius
Darbinė Temperatūra 85C
spalva Multi
sąlyga Naujas
Temperatūros Koeficientas 85C
Technologijos Vielinius
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null

Parašyti atsiliepimą

2vnt/daug Amerikos originalus Mills ne indukcinis vielos žaizdos atsparumas katodo dažnio dalijimo 12W 390R-10K nemokamas pristatymas

Papildoma informacija

Kaina:€32.42

Kategorija:lizdo

SKU: a1103

Atsiliepimai: